آموزشی

آموزش خرید اقساطی

آموزش خرید اقساطی

شما عزیزان برای خرید اقساطی کالاهای موردنظر خودتان از آسان قسطی کافیست مراحل گفته شده در ادامه را دنبال کنید تا یک خرید آسان و بیاد ماندنی را تجربه کنید:

مرحله اول : انتخاب کالای مورد نظر

در ابتدا شما عزیزان باید کالای مورد نظر خودتان را از میان کالاهای موجود در سایت آسان قسطی انتخاب نمایید ، به عنوان مثال ما گوشی iphone 13 pro max 512GB را انتخاب میکنیم.

( برای مشاهده آخرین محصولات اپل کلیک کنید )

مرحله دوم : انتخاب شرایط اقساط پرداختی

در این مرحله شما باید با در نظر گرفتن شرایط خود میزان پیش پرداخت کالای انتخابی که از 40 تا 85 درصد قابل انتخاب است را مشخص نمایید و سپس مدت و تعداد چک های پرداختی خود را انتخاب کنید که مدت پرداخت اقساط برای شما عزیزان از 2 تا 12 ماه قابل انتخاب است

مرحله سوم : ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری

در این قسمت اگر شما تا به حال در سایت آسان قسطی ثبت نام نکرده اید ابتدا باید اقدام به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود کنید و در صورتی که از قبل به خانواده ما پیوسته اید می توانید تنها با واردشدن به حساب کاربری خود به راحتی خرید خود را کامل و نهایی کنید.

مرحله چهارم : ثبت اطلاعات

سپس شما باید اطلاعات شخصی و بانکی خود را از قبیل نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، استان محل زندگی ، شماره حساب ، شماره شناسه چک صیاد و نام بانک خود را وارد نمایید و در انتها پس از مطالعه قوانین و شرایط فروش اقساطی و پذیرفتن آنها بر روی ثبت درخواست کلیک نمایید.

مرحله پنجم : بررسی و تایید تراکنش

در این مرحله که مرحله پایانیست کار شما به اتمام رسیده و با پیغامی شامل موفقیت آمیز بودن ثبت مشخصات شما رو به رو می شوید ، توجه داشته باشید که کارشناسان فروش ما بلافاصله پس از بررسی از صحت اطلاعات شما با شما از طریق پیامک تماس میگیرند و شما می توانید از قسمت پنل کاربری اقدام به دریافت کالای خود کنید.
همچنین شما در طول زمان بررسی اطلاعات ، شما می توانید با کد پیگیری که در همین مرحله دریافت میکنید از قسمت پیگیری سفارش اقساطی از وضعیت کالای خود و روند کاری آن مطلع شوید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا شرایط خاص خوشحال میشیم از قسمت نظرات همین پست با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *